15.7. - 27.7. 2024 Celofiremná dovolenka
Objednávky expedujeme od 29. 7. 2024

   +421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Aguri Spider 3 Silver - nosič bicyklov

75,00 €
Ihneď k odberu / expedícii
SKU
MB - 50436
Univerzálny nosiča bicyklov na piate dvere od výrobcu AGURI Upevnenie šetrné ku karosérii vozidla s popruhmi a hákmi pre upevnenie. Všetky diely, ktoré sú v kontaktu s autom sú ošetrené mäkkými krytkami z peny alebo mäkkého plastu. Nosič sa vyznačuje mnohostranným využitím, je použiteľný na takmer všetky vozidlá, u ktorých nedôjde k prekrytiu svetiel a poznávacej značky. U niektorých špecifických vozidiel je odporúčané používanie prídavnej značky so svetlami - uvedené v tabuľke.

Univerzálny nosiča bicyklov na piate dvere od výrobcu AGURI 

Upevnenie šetrné ku karosérii vozidla s popruhmi a hákmi pre upevnenie. Všetky diely, ktoré sú v kontaktu s autom sú ošetrené mäkkými krytkami z peny alebo mäkkého plastu.

Nosič sa vyznačuje mnohostranným využitím, je použiteľný na takmer všetky vozidlá, u ktorých nedôjde k prekrytiu svetiel a poznávacej značky. U niektorých špecifických vozidiel je odporúčané používanie prídavnej značky so svetlami - uvedené v tabuľke.

Niektoré špecifické vozidlá vyžadujú špeciálny valček pre upevnenie za sklo. Konštrukčný valček je odporúčané príslušenstvo.

Vhodný na všetky typy bicyklov: turistické, MTB, závodné, BMX. U horských bicyklov "ženskej" konštrukcie rámu je vhodné použiť prepojovaciu tyč medzi riadidlami a sedadlom.

Je určený pre prepravu 3 bicyklov.

Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Nastavuje sa len distančná vzdialenosť od vozidla a uloh upevnenia bicyklov voči nosnej konštrukcii.

Dotykové body karosérie sú chránené polyuretánom vysokej hustoty - nezanecháva škrabance ani iné poškodenie.

Balenie obsahuje všetky potrebné komponenty pre upevnenie nosiča na vozidlo ako aj k upevneniu bicyklov na nosič. Nosič je dodávaný v demonte, po zložení a namontovaní na vozidlo je možné nosič okamžite používať, nie sú potrebné žiadne prídavné úchyty alebo iný materiál. Oceľová konštrukcia s priemerom 25 a 30 mm zaručuje dostatočnú pevnosť.

Rám je práškovo lakovaný s dlhou životnosťou.

Tento nosič je predávaný v rámci celej EU

Nosič je vhodný na takmer ľubovoľné vozidlo, v tabuľke sú uvádzané len základné modely vozidiel, nosič pasuje skoro každé auto.

Ďalšie informácie
Kapacita bicyklov 3,00 ks
Sklopenie nosiča áno
Nosnosť 45,00 kg
Materiál (text) kov / plast / guma
Upevnenie bicykla rám bicykla
Upevnenie na piate dvere
Certifikát / Atest / Homologizácia Atest 8 SD, TUV
Farba sivá
Farebné vyhotovenie 1 farba
Montáž Bez použitia náradia
Upevnenie bicykla v nosiči za predné a zadné koleso + rám bicykla
Hmotnosť 14.000000
Výrobca Aguri
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
Viac produktov od výrobcu Aguri
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené