+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Aguri Tour 2 Silver - nosič bicyklov

57,00 €
3-14 dní
SKU
MB - 50432
Základný hliníkový nosič dvoch bicyklov na piate dvere.

Základný hliníkový nosič dvoch bicyklov na piate dvere.

Upevnenie šetrné ku karosérii vozidla s popruhmi a hákmi pre upevnenie. Všetky diely, ktoré sú v kontaktu s autom sú ošetrené mäkkými krytkami z peny alebo mäkkého plastu.

Nosič sa vyznačuje mnohostranným využitím, je použiteľný na takmer všetky vozidlá, u ktorých nedôjde k prekrytiu svetiel a poznávacej značky. u niektorých špecifických vozidiel je odporúčané používanie prídavnej značky so svetlami - uvedené v tabuľke.

Niektoré špecifické vozidlá vyžadujú špeciálny valček pre upevnenie za sklo. Konštrukčný valček je odporúčané príslušenstvo, v tabuľke je k vozidlu uvedená poznámka.

Vhodný na všetky typy bicyklov: turistické, MTB, závodné, BMX. U horských bicyklov "ženskej" konštrukcie rámu je vhodné použiť prepojovaciu tyč medzi riadidlami a sedadlom.

Je určený pre prepravu 2 bicyklov.

Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Nosič je nastaviteľný do rôznych polôh vďaka 2 kĺbovým spojom s regulačnými páčkami. Bicykle je možné nasadiť jednoducho a bez námahy.

Dotykové body karosérie sú chránené polyuretánom vysokej hustoty - nezanecháva škrabance ani iné poškodenie.

Balenie obsahuje všetky potrebné komponenty pre upevnenie nosiča na vozidlo ako aj k upevneniu bicyklov na nosič. Nosič je dodávaný v demonte, po zložení a namontovaní na vozidlo je možné nosič okamžite používať, nie sú potrebné žiadne prídavné úchyty alebo iný materiál. Konštrukčné prvky priemeru 25 mm zaručujú dostatočnú pevnosť.

Tento nosič je predávaný v rámci celej EU

Nosič je vhodný na takmer ľubovoľné vozidlo, v tabuľke sú uvádzané len základné modely vozidiel, nosič pasuje skoro každé auto.

Ďalšie informácie
Kapacita bicyklov 2,00 ks
Nosnosť 30,00 kg
Materiál (text) kov / plast / guma
Upevnenie na piate dvere
Certifikát / Atest / Homologizácia Atest 8 SD, TUV, GS
Farba sivá
Farebné vyhotovenie 1 farba
Hmotnosť 3.500000
Výrobca Aguri
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
Viac produktov od výrobcu Aguri
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené