+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Aguri Zadný box na ťažné zariadenie 340 L - nádstavba k Active Bike

459,00 €
Vypredané
SKU
MB - 50806

Zadný úložný box s objemom 340 litrov určený pre domontáž na nosič bicyklov na ťažné zariadenie Aguri Active Bike 2 aj 3.

Zadný úložný box s objemom 340 litrov určený pre domontáž na nosič bicyklov na ťažné zariadenie Aguri Active Bike 2 aj 3.

Box sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a moderným vzhľadom. Umožňuje premeniť bežný nosič bicyklov na praktický a priestranný box do ktorého umiestníte veľké množstvo batožiny.

Nemusíte si kupovať kompletné výrobky za niekoľkonásobnú cenu, keď vám stačí dokúpiť nádstavbu a svoj nosič bicyklov premeníte na priestranný úložný box.

Je vhodný pre turistické výlety, dovolenku v lete, ale aj prepravu lyžiarskeho vybavenia v zime.

Veľkou výhodou boxu umiestneného na ťažnom zariadení je výška nakladacej hrany. Je vhodný nie len pre ľudí nižšieho zrastu ale pre každého, kto nechce vynášať ťažké kufre na strechu vozidla. Batožinu si do boxu vie uložiť aj dieťa. Rovnako prístup k uloženej batožine je veľmi jednoduchý, batožinu je možné prehľadne uložiť a upevniť v prepravnom boxe.

Ďalšou nespornou výhodou je nezmenené ťažisko vozidla. Umiestnením štandardného boxu na strechu s náplňou až 70 kg dochádza k výraznej zmene ťažiska vozidla, ktoré sa výraznejšie nakláňa v zákrutách.

Box na streche zároveň zvyšuje celkovú výšku vozidla, čo môže spôsobovať problémy pri vjazde do garáže alebo podzemných parkovísk. 

Nevýhodou boxu umiestnenému na ťažnom zariadení v porovnaní so strešným boxom

  • jeho šírka, takže nie je možné do neho umiestniť štandardné lyže
  • pri jazde a parkovaní si uvedomiť, že vozidlo je o takmer meter dlhšie. Ak ste ale používali nosič bicyklov na ťažné zariadenie, na tento fakt ste si už časom zvykli a pre Vás sa teda nič nemení.

Montáž s počíva v namontovaní montážnej platformy na nosič bicyklov Active Bike 2/3 na ktorú sa následne namontuje samotný box.

Vďaka použitému spôsobu upevnenia nie je možné box demontovať bez jeho otvorenia. Box je vyhotovený dvojbodovým centrálnym zámkom.

Balenie obsahuje:

  • montážnu platformu pre nosič Active Bike 2/3
  • box na platformu

Balenie neobsahuje nosič bicyklov na ťažné zariadenie Active Bike, na ktorý sa box umiestňuje.

Ďalšie informácie
Doručenie zdarma Dorucenie zdarma
Objem 340,00 L
Šírka 130,00 cm
Dĺžka 63,00 cm
Výška 60,00 cm
Upevnenie na ťažné zariadenie
Nosnosť 45,00 kg
Hmotnosť 15.000000
Farba čierna
Centrálny zámok áno
Uzamykanie áno, centrálne, 2-bodové
Výrobca Aguri
Mechanizmus otvárania Nožnicové vzpery
Otváranie boxu zadné
Viac produktov od výrobcu Aguri
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené